Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Vyberte si kuchyň s naší pomocí


Oproti minulým desetiletím je současný je kuchyňský nábytek stavěn na stejnou úroveň kvality materiálu a vzhledu, jako nábytek v obývacím pokoji. Je to dáno jednak momentálním trendem propojení těchto dvou pokojů v jeden celek, což obvykle vyžaduje sjednocení všech nábytkových komponentů do jednoho stylu, který vytváří ucelený pohled na interiér.

Kuchyň v barvě modrý lesk

Ať už se rozhodnete pro klasickou, moderní, rustikální, nebo na míru zhotovenou kuchyň, buďte si jisti profesionálním přístupem kuchynedusek.cz. Naši odborníci vám pomohou sestavit 3D projekt zdarma i naceněním, a postačí k tomu pouze Vámi vyplněný formulář, s parametry místnosti a požadovaným dekorem, který ale doporučujeme v případě schválení našeho návrhu ještě shlédnout na vzorkovnicích v našem kuchyňském studiu. Protože jsme přímí výrobci nábytku, nemáme nejmenší problém využít každý milimetr vašeho, mnohdy vzácného prostoru. Vybírat můžete z několika druhů a typů, i cenového rozpětí používaných materiálů:
• kuchyně vysoký lesk od 11 000,-/ bm
• foliované kuchyně od 11 000,-/ bm
• lamino od 8 000,-/ bm
• dýha od 13 000,-/ bm

rohová kuchyně

Dle vašeho výběru opatříme jednotlivé komponenty o výklopné a potravinové systémy. Všechny korpusy osazujeme kvalitními závěsy a kováním s tlumením.
Přicházíme také s nabídkou dodávky elektrických spotřebičů za internetové ceny. Pokud si nechcete dělat starosti se dřezem a bateriemi, ani to pro nás není problém. Vy je pouze vyberete z nabídky námi přiložených katalogů. U vestavěných spotřebičů vám dáváme jistotu perfektního zapasování do jednotlivých částí korpusu a bezchybného konečného vzhledu.
Svěřte Vaše starosti se zařízením kuchyně, nebo jídelny profesionální firmě, která si klade za cíl uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka, a proto také přichází s nabídkou konzultace zakázek i mimo danou pracovní dobu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup