Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Levný nábytek nejen do obýváku


Vybavit si byt přesně podle svých představ si může dovolit asi jen málokdo. Je to hlavně po finanční stránce poměrně náročné, a ne každý si může dovolit koupit si opravdu super značkový gauč za sto tisíc nebo konferenční stolek za padesát tisíc. Ovšem ani ceny tradičnějších modelů nábytku nebývají zrovna nízké a člověk tak klidně může dát za pouhé posezení několik málo desítek tisíc. Pokud se tomu chcete vyhnout, můžete sáhnout po alternativě, který by mohla být přijatelná i pro velkého estéta. Můžete si obývací pokoj, ovšem nejen ten, vybavit nábytkem z palet a doplnit ho sedacími vaky.

Paletový nábytek

Člověk, který se v tomto oboru příliš neorientuje si může říci, že nábytek z palet je nevkusný hnus, který mohou mít doma pouze lidé žijící z minima. To možná platilo dříve, ale dnešní standardy bytového designu jsou už trochu jinde než před třiceti lety. A co vypadalo divně tehdy, nemusí vypadat divně v současnosti. Samozřejmostí je, že paletový nábytek musí být pěkně udělán. Běžně ho ale u nás nekoupíte, z toho důvodu si ho musíte vytvořit samo svépomoci. Není to tak složité, zvláště, když se necháte inspirovat internet. Stavební materiál pak seženete opravdu levně, a to i kdybyste museli nakonec palety platit z vlastní kapsy. V obchodech nebo různých provozovnách vám ale určitě pár kousků rádi dají buďto za poplatek, nebo zcela zdarma, budou-li trochu poškozené.
Malování palety

Na paletách se dá ležet, pokud je nad nimi ještě kvalitní matrace, ale rozhodně nejsou určeny k sezení. K tomu vám mohou posloužit speciální sedací pytle. Ty na první dobrou nevypadají jako nic extra, ale na rozdíl od tradičního typu sezení ve formě sedaček jsou pytle stoprocentně ergonomické. To znamená, že při sezení se zapojují ty správné svaly a nemůžete si vytvořit svalovou nerovnováhu. Z toho důvodu jsou pytle vhodné i jako sezení k počítači.