Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Nebankovní hypotéky – financování vašich potřeb, které neodmítnete


Rádi byste začali bydlet ve svém, ale nemáte dostatečnou výši peněz? Potřebujete financovat i jiné záležitosti nebo se zbavit dluhů? Ať už jsou vaše potřeby jakékoliv, tak jste zajisté už přemýšleli i nad možností úvěru.
Pokud potřebujete částku v řádech desetitisíců, tak vaše potřeby dokážou uspokojit běžné spotřebitelské úvěry. Pokud již však jde o částku mnohem vyšší a třeba o bydlení, tak tady jsou nejvýhodnějším řešením hypotéky.
financování bydlení
Na trhu se setkáte hned s dvěma druhy hypoték. Ta první a nejžádanější je hypotéka na bydlení, kterou na nic jiného nelze využít a účel využití peněz se musí doložit. Druhou je americká hypotéka, při které můžete peníze využít na cokoliv, a účel využití částky se nedokládá.
Pokud však žádáte o úvěr v bance, tak se může stát, že banka vaši žádost zamítne a s financováním vašich potřeb se můžete rozloučit. Naštěstí ne na dlouho, protože můžete využít nebankovní hypotéky, které jsou i pro klienty, které banka odmítla.
Nevadí nízké příjmy ani záznamy v registrech dlužníků
Hlavní výhoda nebankovních hypoték spočívá v tom, že nebankovní společnosti poskytují tyto úvěry za méně přísných podmínek, než je tomu v bankách. Šanci na získání tak mají i klienti, kteří nemají dostatečně vysoké příjmy nebo je trápí záznam v registrech dlužníků.
Co klienti také ocení, je možnost vyřízení snadno a rychle online. Takže žádné cestování na pobočku a díky tomu ušetření času a zachování diskrétnosti a soukromí.
peníze v čepici
K vyřízení potřebujete minimum dokumentů, a co je potřebné v každém případě splnit je ručení nemovitostí. Pokud nedisponujete vlastní nemovitostí, tak je možné ručit nemovitostí třetí osoby, která k tomu dá souhlas. Zástava nemovitosti trvá až do úplného splacení dlužné částky.
Splácení dlužné částky lze rozložit až na 30 let a kdykoliv můžete vše splatit bez sankcí.
Peníze je možné využít nejen na financování bydlení, ale dokonce i na splacení dluhů, exekucí a nevýhodných půjček.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup