Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Pozvedněte svá jídla


Máte rádi jídlo? Kdo by neměl. Milovník jídla se nemusí přejídat, ale rád si dá něco opravdu dobrého. Každý máme svoje oblíbené jídlo, na které se těšíme, a které si dáme sami nebo s někým jiným, doma nebo v restauraci. Mnoho jídel se dá různě ochutit i dochutit. V dnešní době je na výběr nepřeberné množství různých omáček, které pokrmu dodají jedinečnou chuť. Jedním takovým zázrakem, který pozvedne vaše jídlo o mnoho příček výš, je švestkové chutney Eshop.koldokol. Že nevíte co to je?

zeleninové omáčky

Chutney, nebo někdy i česky čatní, je označení pro zeleninovou či ovocnou omáčku s kořením, která se používá jako dochucovadlo k jídlu. Nejčastějším pokrmem, který si můžete vychutnat s chutney, bývá maso, a to zejména v jeho grilované podobě. Stejně dobře bude chutnat i k sýru, zelenině, nebo s čerstvým chlebem. Je hodně způsobů, jak si tohle chutné můžete vychutnat. Je totiž skvělé a má super složení. Obsahuje jen koření, ocet, švestky, cibuli, rozinky a zázvor. Jeho chuť je jedinečná, a rychle si na ni zvyknete. Tuto lahodnou omáčku vyrábíme bez zbytečné chemie – ta tady vážně není potřeba. Lahodné chuti našeho chutney dosáhneme za použití kvalitních ingrediencí.

ovocné chutney

Grilujete rádi?
Grilovací sezóna se rychle blíží, a všichni milovníci grilu už pomalu přemýšlí, čím letos oslní své návštěvy. Zkuste jim naservírovat pikantní žebírka s naší omáčkou, nebo třeba steak. uvidíte, že sklidíte ohromný úspěch. Pokud máte mezi přáteli i vegetariány či vegany, můžete naservírovat omáčku i jim protože neobsahuje živočišné produkty.
Zachutnala vám? Vyzkoušejte další! Najdete u nás chilli omáčku nebo hruškové a meruňkové chutney. Ať si vyberete cokoliv, rozhodně vedle nešlápnete. A pokud hledáte jedlý dárek, je tohle ten ideální. Dopřejte sobě a svým blízkým jedinečný chuťový zážitek – garantujeme vám, že takhle dobrou omáčku jste ještě neměli.