Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Nejpopulárnější webové stránky v roce 2019


Je velmi pravděpodobné, že mnoho z vašich oblíbených webových stránek jsou již dlouhodobě na předních příčkách nejnavštěvovanějších stránek. Ovšem o některých, ze seznamu Top nejnavštěvovanějších stránek, jste nemuseli nikdy ani slyšet. Fungují totiž za hranicemi USA, především v Asii.
Wikipedia v mobilu
Google
Asi nikoho nepřekvapí, že na přední příčce se umístil nejoblíbenější vyhledávač na světě Google. Miliardy lidí jej navštíví každý den a vygenerují tak 3,5 miliardy vyhledávání. Ovšem Google není jen vyhledávání samotné, nabízí i obrovské množství okrajových služeb. V roce 2019 je jasné, že se Google.com stane nejoblíbenějším webem na globálním i americkém trhu.
YouTube
Je dost pravděpodobné, že předtím, než jste si přečetli článek, jste shlédli video právě na této stránce. Ostatně, stejně jako sousta dalších lidí. YouTube je nejoblíbenějším webem, na kterém naleznete nejrůznější videa od vtipných videí zvířátek, přes klipy, až po návody DIY. Každý den je na tomto webu shlédnuto 5 miliard videí. Celých 80 procent všech zhlédnutí na Youtube pochází z USA.
Facebook
Facebook si i nadále drží pozici jako nejoblíbenější web sociálních médií. Má více než 1,4 miliardy aktivních uživatelů, kteří každý den navštíví svou facebookovou stránku. Uživatelé FB využívají k navazování kontaktů a komunikaci s rodinou a přáteli po celém světě. Facebook je 3. nejnavštěvovanější web v globálním měřítku a 4. v USA.
Baidu
Jedná se o největší vyhledávač na čínském, potažmo asijském trhu. Drží si 70 procentní podíl a denně ho používají miliony lidí. Podle odhadů jej používá až 90 procent všech obyvatel Číny. Stejně jako Google i Baidu nabízí doprovodné služby jako mapy, překladače či alternativu k AdWords. Baidu je celosvětově na 4. místě a v Číně dokonce na 1. místě nejpopulárnějších webů.
World Wide Web
Wikipedie
Wikipedie je jedním z nejužitečnějších (a stále používaných) webů na internetu. Je živým nástrojem, její celkový obsah může být kýmkoliv upravován. Je encyklopedií znalostí z různých oblastí od vědy a techniky až přes kulturu. Řadí se na 5. místo celosvětově a na 6. místo v USA.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup