Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Založení firmy


Správný postup

Podnikání je oproti zaměstnání krok zcela jinou cestou, přičemž musíme se připravit na to, že řada věcí je odlišných. Navíc veškerá zodpovědnost je na nás a je nutné počítat s tím, že zejména ze začátku to nebude snadné. Jako první bychom si měli vytvořit plán, v čem a jak chceme podnikat, přičemž rozhodně je výhodné udělat si dobrý průzkum, abychom věděli, jestli má náš podnikatelský záměr smysl realizovat.

peníze v ruce

Přeci jen nechcete investovat čas a peníze do něčeho, co nemá smysl. Samotné podnikání může začít založením společnosti, k čemuž potřebujete jisté dokumenty, přičemž klidně si odškrtávejte seznam, abyste na nic nezapomněli. Dále je zapotřebí dobře si rozmyslet název, protože tím se budete prezentovat všude možně. U s.r.o. je minimální vklad 1 Kč, ale rozhodně je lepší zvolit větší částku. Co se týče ceny za založení, tak po sečtení všech poplatků začínáme na částce několika tisíců.

Vhodné sídlo

Řada podnikatelů je v situaci, kdy nepotřebuje vlastnit či si pronajímat nějakou nemovitost či její část, protože třeba pracují z domova. Ovšem zapsat jako adresu firmy vlastní domov není zrovna ideální, protože při finančních potíží je spojena s naším bydlením. Když jste v takové situaci, tak využijte nejlevnějšího virtuálního sídla Praha, protože to Vám poskytne vše potřebné za nízkou cenu. Není to jen místo, které si můžete napsat při založení firmy, ale také Vám zajistí potřebné služby.

kancelářské prostory

Do nich patří třeba přijímání zásilek, o kterých Vás upozorní. Tím to nekončí, protože vlastní kancelářské prostory, které můžete využívat i Vy. Je v nich také dostupné internetové připojení, takže zde můžeme naplno dělat svou práci. Smlouvu můžete s touto společností uzavřít na jistou dobu, přičemž u těch delších jsou ceny výrazně nižší, což je tedy o poznání výhodnější. Stačí nám zaplatit několik stovek za měsíc a máme vystaráno.