Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Výhodné palety


Pamatuj si, když jsem pracovala ve skladu. Moc mě to tam bavilo a taky musím říct, že to byla úplně moje první práce po škole. Byla jsem vyučená prodavačka. Nicméně jsem se a jako prodavačka neuchytila, protože jsem si řekla, že mě to asi nebaví. Spíš mi jenom šlo o ten výuční list, který jsem dostala. A ihned po škole jsem šla pracovat do skladu. A docela mě to bavilo. Byla tam opravdu skvělá parta zaměstnanců a se všemi jsem si rozuměla. Všichni byli přátelští a já jsem byla ráda, že jsme měla skvělé kolegy v práci, takže byla stále sranda. Bavilo mě to.

Taky jste se vozili ve vozíku?

A proto když jsem se zaučovala, tak jsem musela všechno pořádně pochopit. Měli jsme tam i těžké zboží, které bylo na plastových paletách. Plastová paleta je výhodná v tom, že se dá lehce omývat. Sice plastová paleta je bílá, takže časem zežloutne Mně se to bohužel nelíbí, ale co nadělám. Moje zboží to není. Plastová paleta se také využívá na věci, pokud chcete nějaké zboží přemístit anebo někam uložit. Já jsem plastovou paletu měla taky doma, kvůli tomu, že jsem si objednala velké množství kočičích granulí. A právě to mi přivezli domů na plastové paletě. Taky se ale musíte dát pozor, co na plastovou paletu dáváte.

Platy slouží skoro na vše.

Pokud na to dáte nějaké hodně těžké závaží, tak plastová paleta vám může samozřejmě prasknout. Anebo vám na plastové palety můžou křupnout nožičky, a to potom bude problém. Jak všichni víme, tak plast se velmi těžko opravuje a slepuje. Nicméně se ale nebojte využít odolnosti plastové palety. Plastová paleta bude vždy připravena. Nicméně si taky pamatuji případ, kdy jsme se jako děti na plastových paletách vozily. Musím vám říct, že to byla vážně sranda. Ale jen do té doby, než jsme z ní spadla a zlomila si nohu. Ovšem ale i toto patří k dětství. Nicméně plastové palety jsou taky prima v tom, že když na ně dáte deky a polštáře, tak máte pěkné letní lehátko.