Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Tipy na výstavní nehty


Ruce jsou velmi zatěžovaná část těla, proto o ně musíme bez ustání pečovat. Nesmíme však zapomínat na nehty a nehtovou kůžičku. Péče o ně by měla být každodenní povinností. Krásných, upravených a pěstěných drápků dosáhneme, když budeme dodržovat několik pravidel.
potřeby na nehty
1.      Nikdy si nehty neokusujte ani netrhejte. Nejen, že je tato záležitost nevzhledná, ale nehty navíc velmi oslabuje.
2.      Jako první pomoc u sebe mějte vždy nejlépe skleněný nebo papírový pilník. Nehty pilujte z boku do středu a pouze v jednom směru.
3.      Při manikúře na odstranění nebo zatlačení kůžičky používejte manikérské dřívko.
4.      Při práci doma i na zahradě používejte ochranné gumové rukavice. Čistící prostředky kůži i nehty vysušují a narušují.
5.      Pitný režim, zdravá strava obsahující vápník a vitamíny je také velmi důležitá.
6.      Jestliže mají vaše nehty sklon k lámavosti a třepení, nezatěžujte je chemickými prostředky, ale používejte pouze přírodní pomocníky.
7.      Na ochranu před poškozením v drogerii seženete zpevňující laky na nehty, jak průhledné, tak i barevné. Odlakovače používejte pouze ty bezacetonové – nevysušují a jsou šetrné.
hotová manikúra
Dopřejte svým nehtům jednou za čas lázeň nebo masáž. Máme pro vás několik pečujících tipů:
·         Koupel v zahřátém olivovém oleji nehty hydratuje a později se vám nebudou tvořit záděry. Pokud přikápnete i pár kapek citronové šťávy, vytvoříte směs, která prsty navíc vydezinfikuje.
·         Na podporu růstu nehtů speciálním olejíčkem masírujte nehtová lůžka.
·         Pro maximální výživu večer použijte vazelínu, olejíček nebo mastnější hydratační krém a na noc si nasaďte příjemné bavlněné rukavice. Ráno budou ruce jako znovuzrozené.
olivový list a olej
·         Peeling na nehty a jejich okolí zakoupíte v drogerii nebo si jej můžete jednoduše umíchat doma z olivového oleje, (mořské) soli a krystalového cukru. Po masáži ruce opláchněte pouze pod vlažnou vodou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup