Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Relaxace pro celou rodinu


Letní prázdniny jsou dlouhé. Tábory ani pobyt u prarodičů leckdy nestačí pokrýt všechny prázdninové dny, a tak rodiče hledají, jak by svoje ratolesti zabavili, aby pro ně léto bylo co nejradostnější . Nemusí to být tak těžké, pokud máte u svého domu, chalupy či chatky alespoň malou zahradu. Ta poskytne dětem i vám spoustu zábavy, a to i tehdy, nemáte-li zrovna bazén nebo trampolínu. Samotný zahradní styl láká k přirozenému pohybu každého, stačí jen využít všechny jeho krásy.
romantické posezení.jpg
Nikdy nekončící hry
Zahrada skrývá různé skrýše, kde si lze báječně hrát na schovávanou. Po cestičkách a pěšinkách s mlatovým povrchem se může měkce i bosky běhat a za každého počasí se dá projít po nášlapných kamenech. Tyto šlapáky lze umístit kolem skalek, záhonů či jezírka různě klikatě nebo v řadách, ale vždy se zcela jasným účelem, kam nás dovedou. Přímo vyzývají k procházce i starší dospělé a pro děti jsou tajuplnou výpravou.
Vysoké stromy v zahradě poskytují nejen potřebný stín v letním horku, ale také dokonalou příležitost hrám i k odpočinku. Stačí mezi dva kmeny natáhnout pružné akrobatické lano a je zajištěna zábava a tělocvik na dlouhé hodiny. Samozřejmostí jsou houpačky nebo různá šplhadla či dětské dřevěné domky, jenž lze pořídit v hobby marketech a nainstalovat je na vhodná místa. Když už máme pohybu příliš, není nic jednoduššího, než si odpočinout v houpací síti nebo v kukani, schované mezi větvemi stromů.
holka a houpací síť.jpg
O dlouhých prázdninových dnech žádné dítě nedostanete brzy do postele. A taková večerní až noční zahrada, to je přímo ráj pro dětskou fantazii. Zvlášť pokud rodiče svolí a postaví dětem na trávník menší stan, vyřádí se do sytosti, zatímco dospělí mohou odpočívat v altánu nebo v pergole při romantické atmosféře svítících květináčů a oblázkových lamp.