Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Proč si pořídit americký typ ledničky?Většina českých spotřebitelů nedá dopustit na tradiční ledničku, která nejenže nezabírá tolik místa jako americký typ, ale také není tak drahá. Ovšem existuje i celá řada důvodů, proč si naopak americkou ledničku do kuchyně pořídit.
nerezová lednice
Tím největším je rozhodně velikost úložného prostoru. V moderní standardní lednici evropského střihu je také relativně hodně místa, ale často ne dost. Koupíte si pár vajíček, trochu zeleniny, možná nějaké jogurty a najednou zjišťujete, že guláš od oběda nemáte kam schovat. To se vám s americkým typem lednice příliš často stávat nebude. Je mnohem větší a nabízí tak daleko více úložného prostoru.
Dalším důvodem, proč alespoň přemýšlet nad koupí americké lednice, jsou funkce. Těch je skutečně poměrně hodně. V klasickém typu ledničky si musíte led dělat v mrazáku a potřebujete k tomu navíc i nějakou nádobu. Americká lednice vám vyprodukuje led prakticky kdykoliv to budete chtít. A nejen led, ale například i ledovou tříšť do koktejlu. Mezi funkcemi se ukrývá i výrobník vody, respektive různých limonád. Stačí jedno stisknutí tlačítka a hned máte co pít. Navíc to šetří místo, nemusíte v lednici chladit minerálky a džusy.
I přesto, že se traduje, že americká elektronika je žrout elektrické energie, není to rozhodně pravda. Spíše naopak. Alespoň tedy co se týče ledniček. Ty americké jsou velmi úsporné, díky čemuž nejenže šetří životní prostředí, ale ušetří i vaše peníze.
otevřená lednička
Majitelé amerických typů lednicí na nich oceňují i jejich design. Jsou sice robustnější než-li typy běžně prodávané na evropském kontinentu, ale to jim to jim určitě příliš neubližuje. Navíc samotný fakt, že jsou velké, neznamená, že by nebylo možné je umístit do většiny kuchyní. I ty s malými prostory dokáží pojmout americkou lednici, jen to chce trochu snahy. Dnes si už americké ledničky kupují i lidé žijící v panelácích, které nejsou zrovna známé svými prostornými kuchyněmi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup