Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Nechte se vtáhnout do kouzla fantazie a her …


Chybělo „něco“ vašemu vánočnímu večírku a stále nevíte co byste měli změnit?

Vánoční večírek byl sice vydařený, ale něco tomu chybělo? Taková jiskra, která by zažehla radost a veselí zase jinak? Možná by bylo záhodno na další večírek v pořadí pozvat osobu, která vnese úsměvy a překvapivé pohledy přítomných hostů. Pobavíte se zase trochu jinak a hosté budou dlouho vzpomínat, jak u vás doma bylo báječně a jaký jste zařídili skvělý program!

Buďte bez obav, váš večírek může být skvostný!

Nemusíte mít obavy při pořádání oslav či svatby z toho, že se zpravidla sejdou i příbuzní, kteří se dlouhá léta neviděli a nesetkávali se. Neznamená to, že nastane nepříjemné ticho a těžko rozprouditelná zábava. Vy ji můžete zařídit tak, že se rozproudí jaksi sama a všichni hosté se budou zaručeně bavit. A dopomůže jim k tomu přizvaný k o u z e l n í k M a r t i n, který svými kouzly a čárami vtáhne všechny přítomné do děje.

křišťálová koule

Pokud máte v plánu ještě i doprovodnou hudbu, nic není proti ničemu, oba programy mohou běžet paralelně a krásně se budou vzájemně doplňovat. Tento skvělý mikromagie Vaskouzelnik.cz mág kouzlí na přání buď na jevišti, kde v hlavním programu, který může trvat dvacet minut nebo dle dohody, kde se uvede a představí.

Co umí m i k r o m a g i e ?

Hosté a diváci se mohou těšit na zábavné kouzlení s kartami, které nebudou stíhat sledovat! Pak přicházejí na řadu různé šátky, prstýnky, drobné mince i zapůjčené předměty od diváků, které kouzelný mág nechá zmizet. Samozřejmě, že je vyčaruje zpět a vrátí překvapenému majiteli.

Anebo bude (po dohodě s objednatelem) kouzlit i přímo mezi hosty, což je velice vítaná změna při oslavách, svatbách, večírcích a dalších slavnostech.

magie tarot karty

Všichni se rádi podívají kouzelníkovi pod ruce, aby ho nachytali na švestkách … Ale asi se jim to nepovede, protože tajuplný Martin má velmi hbité a šikovné ruce, které dokážou díky mikromagii doslova čarovat. A naučí některá jednoduchá kouzla i vás a vy budete moci pak díky tomu svým přátelům a známým nadšeně vyprávět, jak umíte „čarovat“.