Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

A proč přitápět?


Aby se ušetřilo za energie na vytápění celého domu. Současnost je poznamenaná nejen trvající pandemií, která nějak nechce vyšumět, ale také i ohromujícím nárůstem cen za energie. Nejen plyn, ale také elektřina půjde pěkně nahoru. Co tedy udělat, aby se povedlo zmírnit tento dopad na finance celé rodiny? Pořídit si další možná topidla. Nejen uvedený plynový kotel, který už celé roky funguje bez problémů, ale pořídit si také kotel na tuhá paliva. Samozřejmě ten ekologický, co splňuje přísné podmínky svého provozu. Ale to není všechno, protože máte naštěstí velké komíny, můžete si nechat napojit další kamna na přitápění, do kuchyně to bude kuchyňský sporák na tuhá paliva. Ano, ten, který máte na své chalupě po babičce. Máte už zkušenosti s jeho využitím. Trochu suchého dřeva a oběd je uvařený.

kde na kamna vzít

A stromů, tedy dřeva máte v okolí chalupy spoustu. Máte tedy výhodu oproti jiným lidem. Ale nejen kuchyňský sporák na tuhá paliva, také v pokojích budete mít umístěná krbová kamna. Takže máte vše naplánované, ale nyní je otázkou, kde na to vzít peníze. Všechny vaše ušetřené finance padly na zateplení domu, takže co uděláte? No přece požádáte o půjčku u nebankovní společnosti, která má jako svůj produkt nebankovní americkou hypotéku. A proč nepožádáte o finance bankovní společnost? Tam jste již samozřejmě byli, ale úředníci v bance vám tolik potřebnou hypotéku neschválili. A to z několika důvodů. Mohlo se jednat o výši vašeho výdělku, nebo zjistili v registru záznam, že jste se opozdili s nějakou platbou. Takže požádáte o půjčku u nebankovní společnosti, která má jako svůj produkt půjčku se zástavou nemovitosti

neseme vám peníze

U této nebankovní společnosti můžete uspět. Ale jak s názvu produktu vyplývá, budete muset dát společnosti do zástavy nějakou svou nemovitost, například uvedenou chalupu po babičce. Je to taková záruka, že budete svou splácet. Až půjčené peníze splatíte, tak bude nemovitost daná do zástavy zase jen vaše a nebude v ručení společnosti.