Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Na kvalitu vody v bazénu jedině Chlorito


Léto. Moře, vlny, slaný vánek a drink v ruce. Kdo by nemiloval tu atmosféru léta tráveného u moře. Většina z nás tam ale nemůže trávit zdaleka celé léto. Mnohdy třeba ani týden. Ale co takhle Vaše zahrada, domácí orosené mojito, mísa s vychlazeným melounem, parta přátel, grilování a bazén. No uznejte, takové léto teda nezní vůbec špatně. No jedna věc by tuto idylku přece jen mohla pokazit. Odděláte plachtu z bazénu a tam na Vás místo křišťálově průzračné vody čeká spíše něco, co svou barvou připomíná bažinec. Vás pomalu opouští ta radost z bazénu a jdete se raději ochladit dalším drinkem než koupáním.

žena v bazénu

Tak to ale přece být nemusí! Bazénová chemie Chlorito.cz Vám zaručí, že příjemný den u bazénu Vám nic nepokazí (aspoň kromě špatného počasí). Na chlorito.cz najdete opravdu vše, co můžete pro čistotu svých bazénů a kvalitu vody potřebovat. Pro kvalitu bazénové vody je důležitá především chemie s obsahem aktivního chloru. V nabídce máme přípravky s aktivním chlórem ve formě tablet, kapalné prostředky nebo granule.

V nabídce najdete oblíbený Chlor šok, který je skvělý pro akutní řešení špatné kvality vody, ale také jako prevence. Někde se stala chyba a vy máte naopak velké množství aktivní chloru ve vodě? To není nic příjemného, ale nemusíte mít strach. Pomůže Vám s tím přípravek Chlor stop. Chlornan sodný je základní prvek péče o domácí bazény a eliminuje nežádoucí organické znečištění vody. Pro pravidelné dávkování jsou oblíbené pomalurozpustné chlorové tablety, které najdete ve více velikostech, podle velikosti Vašeho bazénu. Pro okamžitý účinek je optimální rychlorozpustný chlorový granulát.

brýle u bazénu

A to není vše. V nabídce je ještě mnoho další bazénové chemie, která Vám zajistí krásnou a čistou vodu ve Vašem bazénu. Na chlorito.cz najdete kromě bazénové chemie také obrovskou nabídku dalšího příslušenství pro domácí bazény.

Pokud si s něčím nevíte rady, neváhejte a ozvěte se nám. Rádi Vám poradíme, abyste našli ten správný prostředek.