Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Nahraďte brambůrky něčím zdravějším


Každý si rád přes den něčeho zobne. Ať už u televize, čtení nebo jiné činnosti. Většinou ale volíme nezdravé brambůrky, křupky nebo třeba čokoládu. Co takhle ale zkusit mlsat zdravěji? Uděláte tím dobře svému tělu a budete mít dobrý pocit z toho, že jíte docela zdravě. Čím ale ty nezdravé dobrůtky nahradit?

sušené plody

Odpověď je velmi jednoduchá. Zkuste sušené ovoce a oříšky. Je to zdravé, je to výživné a navíc může být i plné vitamínů, které vašemu tělu a zdraví prospějí. Navíc si můžete koupit už udělaný mix, nebo si namixovat to, co máte rádi. My vám dáme typ, co si namíchat, aby to bylo výživné a potěšilo každého.

Jako první můžete začít výběrem sušeného ovoce. Najdete nepřeberné množství, ať už klasicky nebo mrazem sušeného ovoce. Nestárnoucí klasikou jsou švestky, datle, fíky nebo například ananas a jablka. Mrazem sušené ovoce si zachovává více živin a vitamínů, navíc můžete vyzkoušet i ovoce jako maliny, banán nebo jahody. Volte to, co máte rádi, ať se v mixu nemusíte zbytečně přehrabovat. Pro zpestření můžete volit i ovoce v čokoládě nebo například jogurtu. Čokoládu však volte hořkou a kvalitní. Trocha jí nikomu neuškodí.

mandle

Poté byste si měli vybrat různé druhy ořechů. Všechny ořechy jsou zdravé a skrývají tělu prospěšné látky, takže vedle nešlápnete vůbec s žádným. Můžete volit pražené, solené, v cukru nebo jen tak obyčejné. Výborné jsou mandle, které můžete najít ve všech různých podobách – loupané, neloupané, plátky, celé oříšky nebo například mandle v cukru. Trochu si osladit život není zakázané, navíc jsou výborné. Můžete také volit oříšky v čokoládě, jogurtu nebo například ve skořici. Vaše chuťové buňky si přijdou na své bez toho aniž byste je museli nějak omezovat.

Nakonec můžete váš mix doplnit obyčejnými rozinkami, cornfleaky nebo různými semínky, například slunečnicovými. Buďte prostě originální. Čím víc si toho smícháte dohromady, tím víc budete spokojenější při mlsání u televize. Navíc si můžete namixovat zvlášť ovoce, zvlášť oříšky a pokaždé si vzít ten mix, na který budete mít chuť.

Tak dobrou chuť a příjemné mlsání!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup