Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Jak se cítit doma dobře? Důležitý je nejen spánek ale i atmosféraHledání vhodného místa, vyřízení hypotéky, koupě vlastního bytu či domu. Dospěli jste a konečně žijete podle svých představ. Jediné, co vám ještě chybí, je udělat z obyčejného bytu útulný domov. Každý z nás si domov představuje jinak. Někdo potřebuje spoustu volného prostoru, někdo si potrpí na dekorace. Ovšem každý z nás se chce cítit doma dobře. Jak to zařídit?

Spánek nad zlato

Abychom mohli celý den fungovat, potřebujeme být odpočatí. A abychom si opravdu dobře odpočinuli, potřebujeme kvalitní postel. Každý člověk stráví ročně v průměru tři tisíce hodin v posteli! Velká_postel

Jak se v nabídce postelí na trhu orientovat? Důležité je, aby odpovídala nosnost postele naší váze. Musíme si uvědomit, že postel slouží kromě odpočinku také k zábavě, proto by měla být masivní, aby zvládla nápor. A pokud máte v ložnici dostatek prostoru, určitě zvolte postel z masivu 180×200.

Barvy, barvy, barvičky

Každý člověk má svou oblíbenou barvu a každému se líbí něco jiného. Pokud vybíráte barvy do vašich pokojů s partnerem, bude nejspíš potřeba udělat kompromis, protože by se vaše drahá polovička necítila dobře v růžovém obývacím pokoji. Při výběru si dávejte pozor na to, jak barvy působí na lidskou psychiku. Sytě červená, oranžová či fialová barva by mohla mít na svědomí ne jednu hádku. Pro klidnější atmosféru doma se hodí jemně zelená, modrá či žlutá výmalba. A kdybyste se náhodou s partnerem přeci jen neshodli, nevěšte hlavu. Můžete nechat stěny bílé a doladit domov doplňky.

Lidská_hodnota

Domov to jsou lidé

Samozřejmě nejdůležitější součástí každého domova jsou naši blízcí, lidé, se kterými sdílíme své radosti, starosti, úspěchy i neúspěchy. Nezáleží, jestli žijeme v malém bytě nedaleko průmyslové zóny velkého města, důležité je, že s vámi sdílí domov ti, které máte rádi. A přesto že se někdy dohadujete, máte odlišné názory nebo spolu nemluvíte, bez nich by domov nebyl domovem.