Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Výbavička do porodnice, ve které nic nechybí


Budoucí maminky si zpravidla nepřipouští to, že by měly strach z porodu, protože v nich převládá mnohem silnější pocit, a to radost na jejich miminko. Právě proto se do porodnice těší a samozřejmě si s předstihem plánují, co zabalit nejen sobě, ale i jejich děťátku.

Pokud máte tento úkol ještě před sebou, s pomocí našeho obchodu nebudete v ničem panikařit, protože všechno nezbytné nalezete na jednom místě a po ruce.

dítě s hračkou

Oblečení pro ty nejmenší

První, co byste do tašky vašemu děťátku měly zabalit je kojenecké oblečení Kojeneckeobleceni různého druhu. V závislosti od toho, v jakém ročním období máte termín porodu, byste měly myslet na zimní nebo letní oblečky, které pokud ještě nemáte, nalezete v našem bohatém sortimentu. Soupravičky všech velikostí (včetně těch, které jsou vhodné pro nedonošené děti) jsou z bavlny a vaše miminko v nich bude mít maximální pohodlí.

A spolehněte se na to, že bude vypadat kouzelně i díky designu, který bude slušet jak holčičkám, tak i chlapečkům.

Potřeby pro kojence a hračky

Doplnit vaši výbavičku byste měly i o řadu kojeneckých potřeb, které využijete jak v porodnici, tak i doma. U nás nalezete různé druhy zavinovaček, souprav do kočárků, spacích pytlů, ale i hraček, kterými zpestříte pokojíček, ale třeba i postýlku vašeho miminka.

dětské pleny

Taktéž můžete překvapit vaše nejbližší, které v blízké době očekávají příchod jejich děťátka a vy byste jich s partnerem rádi potěšili vhodným dárkem, který využijí. Ať už se rozhodnete pro dárkové balíčky, baby otisky fotorámečky, milníkové kartičky nebo vkusný a roztomilý plenkový dort, budou vám za to nesmírně vděční.

Ulehčete si práci a starosti s hledáním potřebného zboží pro nejmenšího člena vaší domácnosti a rozhlédněte se v našem obchodě po všem, co vám doma ještě schází. S naším bohatým sortimentem budete plně vybavené a připravené na příchod vašeho miminka na jedničku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup