Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Jak plyne čas, i technologie se mění


Lidé se od nepaměti vcelku přirozeně chránili před slunečními paprsky nebo přílišným horkem. Na vycházku se jeden čas jinak nechodilo, než s deštníčkem a vějířem. Postupně se závěsy nebo stínící manévry instalovaly přímo do bytů. Tedy úplně prvotně se snad závěsy pořizovaly pro pány, kteří nechtěli, aby sousedé viděli jejich dámskou společnici. Inu kdo ví, jak to tenkrát bylo. V dnešní době se i tento podobný způsob využívá večer, aby nám sousedé nebo kolemjdoucí nekoukali do našeho soukromí. Nic méně stínící technika skutečně poslední dobou překvapuje. Je vidět, že výrobci jsou odborníci a snaží se vyrobit pro nás ještě daleko větší komfort, než si dokážeme představit. Například o firmě TECHNOROL, která je na trhu přes 20 let, se všeobecně ví, že zaměstnává nejen profesionály ve výrobě, montáži, ale i samotném poradenství, což je naprostý přínos pro společnost.

žaluzie

Nabídka rolet se začala postupně rozšiřovat

Firma začínala produkovat nejprve stínící techniku v podobě předokenních rolet. Ty svoje uplatnění našly na rodinných domcích nebo chatičkách. Velký úspěch a také samozřejmě kvalita a spolehlivost posunula firmu podstatně dále a začaly se realizovat další projekty, které se začaly vytvářet na žádost zákazníků, takzvaně na míru. Rázem se objevily další typy stínění, ale zároveň také rolovací garážová vrata. Převážná většina lidí nemá ráda, když mu do prostorů lítá hmyz, to ovšem vyřešila dokonale výroba sítí proti hmyzu. Skvělá pomocná ochrana i do různých výroben nebo na pracoviště. Nyní se nabídka firmy rozšířila pro širokou veřejnost, tudíž každý si zde může vybrat přesně to, co potřebuje, nebo mu to dokonce usnadní další činnost.

rolety

Co všechno si lze objednat?

  • žaluzie venkovní, vnitřní, látkové, hliníkové a další
  • garážová vrata o různých rozměrech
  • markýzy nebo rolety na míru podle požadavků
  • pokud potřebujete pergolu, neváhejte se poradit o jejím provedení a typu
  • novinkou jsou různé pohony na dálkové ovládání, což zvyšuje nejen komfort užívání, ale zároveň je to velmi praktické a pohodlné


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup