Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Stěhování za hubičkuČasto se říká, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. A pravdou je, že se jedná rozhodně o náročnou akci, kterou je třeba připravit, promyslet a rozhodně zabere nějaký čas. Nejhorší bývá, když se člověk stěhuje z většího prostoru do menšího, protože třídit veškeré nashromážděné věci není vůbec snadná věc.

Také shánění krabic, obalového materiálu, nezapomenut na popisovače, dostatek lepicí pásky a dalších věcí, není vždy úplně jednoduché. Balení věcí do krabic, soupis, kde všechno najdete, to zůstane vždy skutečně na vás, protože nikdo nebude vědět lépe, co kde hledat, než vy sami. Můžeme vám být ale nápomocni jinak! Nejen lidskou silou, ale samozřejmě také vozy, do kterých se vejde všechno přesně tak, jak má a kde se nic nerozbije.

bezpečné stěhování

S námi to všechno zvládnete během dne, kdy se postaráme o přesun věcí, ať už bydlíte v kterémkoli patře s výtahem nebo bez něj. Naši pracovníci jsou zkušení, takže zaručíme, že se během stěhování nic nerozbije, a vše bude na nové adrese v původním stavu. Máme potřebné vybavení i na stěhování těžkých břemen, takže i kdybyste potřebovali snést piano či klavír, přijedeme připraveni! Samozřejmostí je ukotvení všech věcí ve voze, protože popruhů není nikdy dost a naší zásadou je především spokojený zákazník.

Věřte, že levné stěhování Praha odnesto.cz bude správnou volbou, protože si na vás uděláme čas kdykoli a kdybyste potřebovali před samotnou akcí s něčím poradit, určitě vám budeme k dispozici, ať už budete mít zájem o telefonický kontakt nebo o osobní schůzku.

Levné stěhování věcí

Pokud byste chtěli přesouvat nějakou drahou techniku, počítače, kopírky, tiskárny a podobné věci, nemusíte mít strach, že by se cokoliv ztratilo, protože budeme mít člověka, který během přesunu věcí do vozu bude vše hlídat, a zaručíme tak, že se nákladového prostoru nepodívá náhodný kolemjdoucí! Svěřte se do našich rukou, a určitě nebudete litovat, protože odvedeme kvalitní práci za rozumnou cenu, rozhodně vás nepřipravíme o úspory! Sami se nebudete muset o nic starat, všechno vyřešíme dle vašich instrukcí, které si předem řekneme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup