Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Služby právního poradce


Řešíte věci, kde potřebujete právní zastoupení? Poradce vám dokáže zprostředkovat veškeré důležité informace a pomoci s řeším složitého případu.
opřený paragraf
V čem nám může pomoci a jak probíhá spolupráce
Rozsah působnosti takového právního poradce je velká. Samozřejmě je potřeba se dívat, na co je specializovaný. Může vám pomoci i v případě podpisu smlouvy do zaměstnání nebo jiné. Často jsou totiž ve smlouvách malé kličky a je výhodnější se poradit s někým, kdo tomu rozumí. Na základě toho se domluvíte většinou na schůzce, kde přesně rozeberete váš případ. Rozhodně se musíte zmínit o všech záležitostech, které k případu víte. Jen tak vám může právní poradce opravdu pomoci. Domluvíte se následně na náležitostech, jako je cena, kterou si bude za všechny úkony účtovat, jaký na to bude čas a jaký bude další postup. Právní zástupce se musí na veškeré vaše podklady podívat a zjistit informace k vašemu případu. Tedy se s ním domluvíte na termínu dalšího setkání a zde již může konkrétně ukázat varianty řešení. Následně se domlouváte na dalším postupu, jestli budete chtít jít do soudního sporu a další náležitosti.
kancelář právníka
Jak to vypadá s cenou za služby?
Právní zastoupení není levná věc a s tím je potřeba počítat. Nicméně už na první schůzce vám právní poradce řekne, jakou cenu si za své služby účtuje a také jak se jeho strávený čas na vašem případu bude účtovat. Vždy si zjistěte přesně co jaká služba stojí. Hlavně v případě, kdy se rozhodnete pro soudní spor. Zde se totiž částky na právní zastoupení mohou vyšplhat do závratných částek. Pokud se dá cena odhadnout dopředu, tak vám bude vystavena faktura s určitým datem splatnosti a ta je vám většinou poslána e-mailem. Pokud je částka větší, tak je možné se domluvit individuálně a splátkovém kalendáři, ale nepočítejte s tím, že lze splácet například po 500 Kč, to určitě ne (většinou lze rozdělit na dvě splátky).
paní spravedlnost
Jak si vybírat právního poradce?
Nejlepší variantou v tomto případě je doporučení od známých. Případně se lze podívat na internet a zde zjistit veškeré důležité informace. Právního poradce se ale bát nemusíte. V dnešní době si nemůže v tomto oboru nikdo být špatný. Pokud potřebujete pomoc a radu, neváhejte se na něj obrátit. Jen dávejte pozor na finanční stránku takové služby. Nechte si poradit, zda to do sporu jít nebo ne. Správný právní poradce nebude lpět na tom, abyste za každou cenu zaplatili za jeho služby ranec, když je šance na výhru velice malá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup