Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Proč večer meditovat


Večerní rituály vás zbaví veškerého stresu, který se během dne na vás nahromadí. Zvládnete poté lépe vstřebat všechny informace, zamyslet se nad výsledkem a vymyslet, jak problémy vyřešit. Navíc vás nebudou děsit ve snech, nebudete se v noci ze stresu budit a váš životní styl bude na úplně jiné úrovni.
Meditace při západu
Důležité je využít meditaci jako rituál, který vás očistí. Jednoduše ze sebe smetete celý den, veškeré problémy, ale i další věci a na konci se budete cítit jako znovuzrození. Budete tak připraveni na cokoliv, co se stane druhý den a nebudou se informace jen navalovat, aby se poté pohár převrhl a vy museli čelit syndromu vyhoření.
Vaše mysl bude poté pracovat soustředěněji. Můžete se probírat vážnějšími problémy, aniž by na vás doléhaly zbytečné emoce a vaše aktuální rozpoložení. Vše bude probíhat v klidu, rozhlédnete se a budete více objektivní. Nakonec dojdete ke kompromisu, kterého nebudete litovat. Nenechte se proto ovlivňovat emocemi a počkejte, až si večer zameditujete, a poté se teprve vrhněte na to, co je třeba vyřešit.
Místo toho, abyste hned po práci a úklidu šli spát, se meditací uklidníte, zklidníte tělo i mysl a spíše usnete, než když zalehnete ihned po náročné činnosti. Stačí klidně pět minut denně, abyste se uklidnili a mohli se unavit a připravit na spaní. Později samozřejmě můžete meditaci rozšířit a provozovat ji déle, ale je třeba vědět, že stačí opravdu chvilka.
Meditující dívka
Vašemu tělu to jednoduše prospěje. Jak po psychické stránce, tak po té fyzické. S vyrovnanou myslí budete mnohem méně nemocní, jelikož z velké části se jedná i o váš aktuální psychický stav. Budete se cítit méně unavení, rychleji se zvládnete vzpamatovat další den a díky vašemu vyrovnanému rannímu úsměvu vás lidé obecně budou mít raději. Budete to totiž vy, kdo jim předá pozitivní energii a může je podpořit. Jistě se vám to později vrátí.