Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Přijměte živiny jednoduchou ale účinnou formou


Lepidium meyenii neboli Maca horská či správně řeřicha peruánská. Znáte tuto bylinu, která se stává stále větším hitem? Pokud existuje nějaký trend ve výživě, pak je to právě konzumace této bylinky. Původem z jižní Ameriky, stejně jako mnoho dalších bylin či doplňků stravy, které se dostávají do povědomí strávníků v České republice. Pokud jste tedy narazili na tuto zajímavou bylinku, možná vás bude zajímat, v čem je tak výjimečná, proč o ni mít takový zájem? Odpověď je jednoduchá a spočívá v těchto výhodách a vlastnostech:

  1. Celková podpora vitality, fyzické a psychické odolnosti
  2. Pozitivní účinky vůči libidu žen i mužů
  3. Vysoký obsah přírodních steroidů, což ocení zejména sportovci
  4. Nezanedbatelný obsah vitaminů a minerálních látek

Zelenina prospěšná tělu
Veškeré živiny této rostliny jsou skryty v kořeni, který na první pohled může připomínat řepu. Důvodem pro tento velký rozdíl oproti ostatním rostlinám, které mají společné znaky řeřichy, může nehostinná krajina jihoamerických And. Rostlina musí vydržet opravdu náročné povětrnostní podmínky, a proto má veškeré živiny uloženy právě v kořeni. Z tohoto kořene se tedy vyrábí prášek, jenž si můžete zakoupit pro svou konzumaci i vy. Kde se následně prášek obvykle využívá?
Řepa podobná kořenu Maca

Pro mixované nápoje i kaše

Jestliže hledáte využití tohoto prášku životadárné rostliny Maca, možná oceníte, že prášek využijete nejenom při tvorbě smoothie, ale také při ranních sladkých kaších nebo mléčných koktejlech. Dávkování je opravdu jednoduché, navíc pro to, abyste získali veškeré potřebné látky z této rostliny vám stačí denně 1 až 3 čajové lžičky.

Z tohoto plyne, že investice do kořene rostliny Lepidium meyenii má opravdový význam a smysl, protože tak tělu doplníte látky, které mu možná chybí. Potýkáte-li se s nějakým problémem, který v současné době trápí civilizaci, pak můžete důvěřovat, že Maca horská je řešením.