Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Potřebujete nabrat, shodit či nic neměnit?


Zvažujete začátek komplexního procesu hubnutí, ale stále jste na vážkách, zda skutečně něco podobného potřebujete podstoupit? Nebo byste jen rádi zjistili svůj aktuální stav váhy a na základě výsledku případně zavedli potřebné změny? Nehledě na to, zda se denně cpete všemožnými dobrotami, nebo držíte pevnou dietu, test pro přiblížení BMI bmikalkulacka.cz se hodí každému, neboť metabolismus všech jedinců se značně liší, a proto návyky nevypovídají plně o kategorii, do níž zapadáte.

domácí měření tuku

Nemusíte navíc zadávat žádné příliš cenné osobní údaje. Vytváření hlášení probíhá plně anonymně čistě dle zadané výšky, roku narození a pochopitelně kilogramů, jež se zobrazují na přístroji vah po plnohodnotném stoupnutí na ně. Nic dalšího systém nevyžaduje, poradí si totiž s třemi daty doplněné o pohlaví a poskládá individuální report.

Na základě vygenerovaného výsledku již můžete například povolit při drsném režimu, zaměřit se více na zdravou stravu nebo přidat do své denní rutiny alespoň několikaminutovou rozcvičku, po níž následuje trocha běhu, posilování, popř. domácího cvičení.

zdravá strava

Zpráva se hodí především těm, kteří se nemohou rozhodnout, zda pro sebe musí nutně něco začít dělat, nebo dle tabulek odpovídají normám. Není důvod se však zaleknout jakékoli hodnoty – od těžké podváhy po nejvyšší stupeň obezity. Se vším se dá totiž se špetkou motivace a pozitivním pohledem na věc něco udělat a změnit okolnosti ve svůj prospěch. Pustit se do pečování o své tělo není nikdy pozdě. Důležitý faktor však představuje Vaše stanovisko. Pokud se totiž budete snažit dosáhnout velkých výsledků, avšak neuvidíte za nimi smysl, neboť byste se označili za šťastného člověka v nynější pozici, pak zůstaňte spokojeni, nebo se poohlédněte po důvodech, proč se vyplatí jít si tvrdou cestou za změnou. Cíl při pořádném nasazení nemusí přijít až za extrémně dlouhé časové intervaly.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup