Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Drobnosti ke sportu


Proto je dobré používat oděv takový, aby byl především pohodlný, ale hlavně, musí nám při sportu pomáhat a ne překážet. Jako ty dědečkovy tepláky, kterým při skoku o tyči ve výšce praská guma a skokan doplachtí do doskočiště bez nich. Ty sem dopadnou také, ale až po několika zlomcích sekund.

Sporovkyně

Nu, dosti legrace, dnes se již v teplácích neskáče.

Další doplňky nám pomáhají třeba v tom, že nám neteče pot přímo do očí. Příroda si, pravda, poradila sama a dala nám obočí, ale to zadrží jen běžný pot a nikoli ten, který začne tělo produkovat při zvýšené námaze, například při těžké tělesné dřině, abychom nebyli stále jen u sportu. Proto si někdo uvazuje na čelo šátek. Někdy i mokrý, protože to chladí a zadržuje již zmiňovaný pot.

My si šátek vázat nebudeme, ale podíváme se na něco hezčího a účelnějšího. Je to čelenka Craft.

Tento zdánlivě nepotřebný kousek nosí většina sportovců, pokud je to dovoleno. Spousta cyklistů ji skrývá pod přilbami a spousta ragbyových hráčů také. Ne, že by se za ni styděli, ale přilby jsou předepsány a s tím nikdo nehne.

Cyklisté

Taká čelenka není jen kus hadru, ale je vyrobena z těch nejkvalitnějších a nejmodernějších materiálů. Musí hlavně plnit svou funkci zadržování potu. A to ona činí. A činí to tak, že skutečně není nutno ji každých pět minut sundávat a ždímat. To musíme u obyčejné látky, která má sice dobrou savost, ale čelence Craft se nemůže rovnat. Jistě si pamatuje reklamu na utěrku, která dokáže absorbovat spoustu vody. Materiál, který firma Craft používá je tomu hodně podobný. Vyniká hodně vysokou savostí, která obyčejnou látku posunuje daleko a daleko dozadu na pomyslném žebříčku. Inu, tento materiál byl vyvíjen v laboratořích, a to těch nejmodernějších. Při jeho výrobě byly použity nejnovější vědecké studie, a proto má tak vynikající vlastnosti. Ostatně, objednejte a vyzkoušejte, uvidíte sami.