Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Pěkné obálky


Když jsem byla malá holka, tak jsem si vždycky s babičkou a s dědečkem moc ráda kreslila různé obrázky, které jsem potom v různých barevných obálkách dávala lidem do schránky. Taky jsme měli doma velikou výhodu, že náš dědeček pracoval v papírnictví, takže nám k babičce vždycky vozil opravdu spoustu barevných papírů. Musím uznat, že nás jako malé děti to velice hodně bavilo. Protože v té době, když jsme si mohli malovat, tak v té době mnoho dětí ještě ani nemělo možnost si malovat. Tedy pokud neměli bohaté rodiče. My jsme měli to štěstí, že nám to vozil dědeček.

Barevné obálky jsou pěkné.

A o pastelky se nám postarali naši rodiče. Také se nám líbilo, když dědeček jednoho dne nám přinesl barevné obálky. Byly to krásné barevné obálky, které se balili po sto kusech. Takže jsme toho měli opravdu hodně a já jsem si říkala, že nám barevné obálky snad ani nikdy nedojdou a budeme si s nimi stále hrát. A vy si možná říkáte, že je to opravdu už normální, když v dnešní době. Ale věřte mi, že dříve to nebylo. Dříve byly barevné obálky opravdu zázrak, protože byly skoro nedostupné. A mně se na barevných obálkách líbilo hlavně to, že jsou opravdu kvalitní.

Dopisy už nepíši.

Můžete si na webové stránce 2pack.cz pořídit, například plastové obálky barevné, které jsou velice odolné proti nějakému silnému poškození. A můžete je použít například pro balení textilu anebo tiskovin a dalších nerozbitných zásilek. Není to skvělé? Myslím si, že vám taky skvěle nahradí například kartonové krabice, protože takové kartonové krabice jsou dražší a taky větší, takže například barevné obálky se vám budou více hodit, protože vám ušetří také spoustu místa. A víte, co mě docela mrzí? Že už lidé si píší jenom sms zprávy nebo maily a už ani nepoužívají obálky, aby si psali dopisy. Je to škoda, protože dříve to tak nebylo. Já si vzpomínám, že naposledy dopis jsme psala asi před patnácti lety.