Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

O Poppers kolují na Internetu různé nesmysly


Základem těchto preparátů jsou kombinace sloučenin nitritů. Jsou to chemické stimulanty, které v těle přispívají především k uvolňování stahů hladké svaloviny. Toto svalstvo je nepřetržitě řízeno bez našeho vědomí a vůle, jde zejména o vnitřní orgány, svaly v bezprostředním okolí velkých cév (tepen a žil), hrdelní svaly, bránice, konečník, atd. Nitrity tedy působí jako prostředek ke zmírnění křečí a nežádoucích stahů, účinkují podobně jako alkohol, který uvolňuje zábrany a lidé se po něm cítí méně pod tlakem a pod vlivem stresu. Stres totiž způsobuje spíše stažení, křeč, zatímco Poppers uvolňuje.

rty

Navození euforického stavu (pochopitelně při rozumném dávkování) je důvodem, proč jej lidé užívají. Stal se oblíbeným prostředkem ke zvýraznění prožitku při sexu homo i heterosexuálních párů, užívá se i v některých „clubech“ při poslechu elektronického hudebního žánru. Největšímu zájmu se těší mezi gayi, kterým usnadňuje anální sex.

Každý preparát účinkuje jinak

Účinky závisí primárně na síle prostředku a jeho typu. Rozšíření průchodnosti cév a uvolnění hladké svaloviny je však kompenzováno prudkým snížením krevního tlaku a zvýšením srdeční frekvence. Látka sama o sobě není při čichání toxická, vyvolává však docela prostý fyzikální jev, který si můžeme pro názornost představit tlakem vody v zahradní hadici. Jestliže ji zúžíme, voda proudí tryskou rychleji a pod větším tlakem. Jestliže ji rozšíříme, tlak se evidentně sníží a abychom docílili zhruba stejného tlaku i v širším průřezu, musíme vhánět do hadice vodu vyšší rychlostí. Tak pracuje i srdce, když se cévy rozšíří – musí bušit rychleji, aby zvýšilo tlak a zvládalo okysličit všechny buňky.

muž

Proto se nesmí kombinovat preparáty na stejné bázi, tedy např. Viagra nebo alkohol. Tím by se enormně zesílil účinek, došlo by k předávkování a nakonec i k zástavě srdce a úmrtí. Lékaři několik takových případů Viagry + Poppers v souvislosti se smrtí již znají.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup