Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Novinka od Nikonu je na světě


Očekávaná novinka od Nikonu, zrcadlovka Nikon D850 je v prodeji. Na trh se tak dostává velmi všestranná, odolná a výkonná zrcadlovka.
 
Jde o plnoformátovou zrcadlovku určenou zejména pro profesionály, která poskytuje skvělé výsledky jak v ateliéru, tak na poušti. Můžete s ní fotit portréty, svatby, krajinu, fashion, sport – pro sportovní fotografii poskytuje rychlost snímání 7 snímků za sekundu, kterou lze zvýšit až na 9 snímků za sekundu.
fotografování zvířat
Lákavá je čistota snímků, rychlost, přesnost a vlastně všechny další parametry. Jakoby se v jejím těle snoubilo hned několik fotoaparátů.
 
153bodový AF systém umožňuje velmi přesné měření. Můžete s ní bez obav fotit i s automatickým nastavením expozice za velmi špatných světelných podmínek. Dokonalost poskytuje i pro snímání videosekvencí.
 
Má rozlišení 45,7 megapixelů, v RAW formátu s ní můžete fotit dle potřeby snímky o rozlišení 45,4 megapixelů, 25,6 megapixelů či 11,4 megapixelů.
 fotoaparát Nikon
Zkrátka poskytuje velkou flexibilitu, čisté, výjimečně ostré snímky, včetně makrofotografie. Nemusíte se obávat vlivů prostředí, neboť je utěsněná proti povětrnostním vlivům.
 
Zatím jsme ji neměli možnost vyzkoušet. Téměř se zdá, jakoby dělala výborné snímky sama o sobě. Pravdou ale vždy zůstane, že fotografie dělá fotograf. Takže v rukou dobrých fotografů, přinese jistě neuvěřitelně krásné a dokonalé výsledky a jim poskytne prostor pro jejich kreativitu.
 fotograf při práci
Pro ty, kteří dokáží maximálně využít celý její potenciál, je to nádherný, dokonalý nástroj, který může posunout práci mnoha fotografů na novou úroveň a přinést jim nové pocity z jejich vlastní práce.
 
Vývoj techniky je téměř neuvěřitelný. To, o čem se nám před nějakými 30 lety jen snilo, se dnes stává skutečností. Klobouk dolů pro všechny, kteří stále posouvají hranice možností. Nám, kteří nejsme průkopníky ani výzkumníky, to poskytuje nové, lepší nástroje, které nám umožňují dělat lepší práci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup