Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

I OSVČ si někdy půjčují


Soukromě podnikající lidé se liší od zaměstnanců především v tom, že nedostanou vše takříkajíc jako na podnose. Jistě, mohou si díky své píli a schopnostem vydělat i velké peníze, jenže než se tak stane, musí něco bravurně zvládat, mít pro svou práci vytvořené podmínky a také si musí sami zajistit dostatečně početnou a solventní klientelu, která je jim ochotná za jejich práci náležitě zaplatit. To za lidi, kteří se vydali na soukromou profesní dráhu, nikdo neudělá, nikdo se nepostará, aby takoví soukromníci měli pro koho pracovat a aby za svoji práci zaručeně dostali náležitě zaplaceno.

A tak se sice soukromým podnikatelům a osobám samostatně výdělečně činným někdy může dařit vydělávat a žít si třeba i vpravdě královsky, ale nejednou se tu něco zvrtne a situace je pak rázem jiná, třeba i vysloveně nezáviděníhodná.

EET pokladna

Lze tedy konstatovat, že se někdy vede OSVČ dobře, ale někdy tyto musí horko těžko shánět peníze, jak se jenom dá. A nejednou dojde i na potřebu vzít si půjčku.

Ovšem i s půjčkami jsou nejednou problémy. Ty se sice našincům nabízejí na každém kroku, jenže když dojde na ono pomyslné lámání chleba, nejednou padne zamítavý verdikt. Žadatel nemá žádoucí příjmy, má záznamy v registrech dlužníků, exekuce a kdo ví, co všechno ještě, a z toho důvodu je jeho žádost o půjčku zamítnuta. Dotyčný má problémy, ale s těmi ať si poradí sám. Banka přece nebude riskovat, že se jí už půjčené peníze nevrátí.

finance grafika

A za takových okolností je jedině dobře, že se na našem trhu nabízí a podobné lidi podporuje i hypotéka OSVČ https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu-podnikatelsky-uver/. Tu totiž může získat kdokoliv, kdo má nemovitost, kterou by se mohl zaručit za splácení.

Taková nemovitost je u podobné nebankovní hypotéky to nejpodstatnější. Výše příjmů žadatele a jeho registry dlužníků tu sehrávají vcelku nedůležitou roli. A proto se tu dá často uspět i tehdy, když se jinde neuspěje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup