Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Co je dominantní v místnosti?


Každá místnost se vyznačuje svou funkcí, každá funkce je naprosto jiná, protože zpravidla nemáme v domě více místností se stejnou funkcí, a tak se musíme snažit, aby se každý místnost svou funkcí vyznačovala. Pokud se nám to nepodaří, je něco špatně, protože koupelna nemůže sloužit na nic jiného než na koupání, neměly by tam být zbytečně pohozené nějaké nesmyslné věci. To samé například obývací pokoj, který by zkrátka neměl sloužit k ničemu jinému než k obývání celé rodiny, tedy dívání se na televizi, hraní her a podobně. Rozhodně by tam neměly být všude rozházené hračky, protože to není žádná herna pro děti, ale je to zkrátka obývací pokoj, kde má člověk odpočívat po obědě s členy rodiny, číst si knížku nebo hrát nějakou deskovou hru.

obývací pokoj

Rozhodně by to nemělo mít jinou funkci. Ložnice je to samé, neměli byste tam jíst jídlo a ani pracovat v posteli, protože se vám bude chtít mnohem méně, to nám věřte. Vždy by tedy měla mít každá místnost svou funkci, která se nesmí porušit. Každá místnost kromě své funkce má také nějaký dominantní prvek, který hodně souvisí s její funkcí. Když se jedná o ložnici, dominantní prvek je samozřejmě postel, která by měla také vypadat dobře a měla by být to hezké na celé místnosti. V ložnici ale dominantní může být i skříň, proto se nebojte si udělat skříň na míru a zvolit takovou, která se vám bude nejvíce do interiéru hodit a bude se vám také nejvíce líbit. Jedině tak se budete v ložnici cítit dobře a jako doma. Tím se řiďte. Vždy volte to, co se vám samotným líbí.

kuchyně

Když se podíváme do kuchyně, stoprocentně hlavní věcí je kuchyňská linka, která by měla být sice nenápadná, ale když se na ni člověk podívá, měla by být krásná a vkusná, protože jedině tak bude celá kuchyň vypadat luxusně. V kuchyni nebo jídelně je samozřejmě hlavní také jídelní stůl, který by měl být taktéž dominantní a měl by působit honosně, je to přeci místo, kde se k obědu schází celá rodina.