Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Betonový plot může rozveselit celou obecBydlíte v malé obci nebo na okraji většího města, kde vás většina lidí zná, a dobře vycházíte se svými sousedy? A plánujete výstavbu nebo rekonstrukci oplocení kolem vaší parcely? Pak máme pro vás návrh, abyste zvážili stavbu betonového plotu z Brna. Máme tím na mysli odlévaný beton do ocelové armované konstrukce, v podobě tenkých desek a opěrných sloupků, s tvarovaným povrchem, a v několika barevných odstínech.

zídka s rostlinami

Betonové ploty se objevují na okrajích parcel rodinných domů či rekreačních nemovitostí již řadu let, jsou sice velmi praktické, s minimálními nároky na údržbu a s dlouhou životností, ale někteří lidé je podrobují zdrcující kritice kvůli jejich vzhledu. Že je to prý něco jako vojenský bunkr, a že je to šedé a škaredé, co by si nikdy na zahradu nedali.

betonový plot

Ano, mohou mít samozřejmě pravdu, pokud nemáte dobrý vkus a vzhledu oplocení nevěnujete patřičnou pozornost. Betonové ploty, to je totiž něco jako malířské plátno, z něhož může vzejít mazanice, anebo nádherný obraz. Záleží jen na vašich schopnostech malovat, či stavět.

Vyšachujte betonovou mazanici

Vytvořit namísto krásného obrazu mazanici umí každý, vy se tomu můžete vyhnout například tím, že betonovým plotem obrazně řečeno i doslova vyšachujete ze hry všechny mazanice. Budete pokládat jeho jednotlivé desky vedle sebe a na sebe tak, aby vytvářely šachovnici, střídavě dvě barvy mezi sebou v obdobě šachového hracího pole. Tím se prakticky anulují mezery (spáry) mezi deskami a pozornost lidského zraku spočine na samotných deskách. Spáry totiž působí někdy celkem rušivě a na první dojem je vidět, že celistvá jednobarevná plocha není celistvá, ale skládaná. Kdežto pokud tu budou desky ve dvou barvách, vznikne dojem podobný, jako na šachovnicově řešené dlažbě z intarzovaného dřeva na hradech a zámcích a bude to vypadat velmi elegantně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup