Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Zlepšete váš sexuální životZdá se vám, že váš sexuální život upadl ve stereotyp? Nemilujete se s partnerkou a partnerem tak často, a když ano, přijde vám, že akt postrádá jiskru a dravost, kterou měl, když jste se poznali a začínali spolu? Tento jev není nic neobvyklého. Pokud jste s jedním partnerem déle než několik let, někteří i třeba déle než dvacet let, váš sexuální život musí upadnout ke stereotypu. Ale nemusí to být pravidlo a rozhodně to tak nemusí zůstat. Při zlepšení vašeho sexuálního života byste se měli snažit nejen vy sami, ale také váš partner či partnerka. Nezapomeňte, že sex je týmová hra, stejně jako vztah nebo manželství.

pár

Komunikujte

Komunikace je prostě základ. Na správné komunikaci stojí téměř všechny vztahy a bez ní se nikdy neposunete dál. Většina problémů jde vyřešit správnou komunikací, jen je třeba se nestydět a mluvit se svou polovičkou narovinu. A to včetně toho, co vám v sexu chybí, jaké máte očekávání, co byste chtěli změnit.

Nové věci

Pokud je váš sex nudný a stereotypní, co takhle vyzkoušet něco nového? U některých párů může pomoci nové místo pro milování, nové sexuální pomůcky, nové polohy nebo si jen zkusit milostný akt něčím okořenit, třeba peprnou mluvou nebo erotickým spodním prádlem.

PÁR

Léky

Tohle je možná trochu krajní řešení, ale podle studií za vysoké procento nevyhovujícího sexu může fakt, že má muž problémy s erekcí. Pokud je to i váš případ, můžete to změnit pomocí léků, které vám předepíše lékař, jako je například viagra. Cena viagry se pak odvíjí od toho, jak velké balení a sílu léků máte, ale obecně můžeme říct asi několik stovek za tabletku.

Udržujte si fyzickou náklonnost

Náklonnost byste si neměli dávat najevo jen v průběhu sexu, ale každý den. Celý váš vztah pak může působit jako dlouhá, milostná předehra. Objímejte se, líbejte, dotýkejte a dávejte si najevo lásku, jak fyzicky, tak slovně, tak emocionálně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup