Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Sedací vaky pro děti


Sedací vaky DUO nejsou pouze jednobarevné, ale dovedou měnit barvy jako žádné jiné vaky, tedy zapadnou snad do každého pokoje, kam je umístíte. Přesněji řečeno, do dvou pokojů odlišné barvy.
S prostorem na umístění vaku si hlavu lámat nemusíte, vak se zláme za vás v jakémkoliv místě si budete přát. Desing vaku zůstává po léta skoro neměnný, nicméně na vaku DUO beanbag si zamilujete jeho praktičnost, uchovanou tradičnost a inovaci v postupu jeho tvorby, díky které se stává mimořádně odolným.

sedací vak

Podobně jako vodní postel, se Beanbag pyšní přilnavostí pro páteř, krk nebo bedra, čili nemusíte pořizovat svým milým, nebo vám samotným, předražené zdravotní výztuže na míru.
Sedací vak pro děti https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-duo se dá umístit do různých křesel, gaučů nebo dokonce bazénu. Jeho speciální provedení zabraňuje při protrhnutí únik náplně do bazénů či vířivek, netřeba mít tedy strach že budete muset plýtvat vodou kvůli různorodým nedopatřením.
V případě probodnutí vaku se také nemusíte bát, že by jeho obsah mohl otrávit vaši ratolest, vás samotné nebo nezbedného mazlíčka, jelikož jsou naplněny polystyrénovými kuličkami, které prošly zdravotní nezávadnost pro děti do tří let, takže i pro vás, čtenáře. Trojdílné zapínání zaručuje mnoho práce při vysypávání kuliček, nejste-li seznámeni s manuálem. Při návratu domů se vám tedy nezvrtne noha na jedné z tisíce malých kuliček.

hnědý vak

Náplně (kuličky) jsou volně dokoupitelné, přímo na našem internetovém obchodě. Množství výplně se samozřejmě odvozuje od velikosti vaků, výhodou ale je, že si vak můžete množstvím výplně upravovat podle požadavků vlastního těla a chutě.
V neposlední řadě musím zmínit popruhy, které z vaku dělají neskutečného pomocníka pro majitele malých dětí které neposedí ani chvilku bez dozoru. Při správném upnutí lze z vaku udělat „dětskou sedačku do obýváku“ a obecně by se dal považovat za neocenitelného společníka při většině aktivit, od stěhování, přes oslavu narozenin, po poklidné posezení u televize či knihy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup