Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

S odškodněním úrazů vám pomůže bezplatná poradna


Jste zaměstnancem a stal se vám v práci ne vlastním přičiněním pracovní úraz a firma odmítá uznat vaše požadavky, na které máte právo? Nenechte se otrávit a neházejte flintu do žita. Jsou tady naštěstí zodpovědné firmy, které vás nenechají na holičkách a újma na zdraví odškodnění je jejich každodenním chlebem. Mají své odborníky na pracovní právo a další zákony, které mají v malíčku, protože jen tak mohou být pomocníky ve vaší těžké době a v případě, kdy zaměstnavatel s vámi nekomunikuje.

autonehoda úraz

Zaměstnavatel je povinný vybavit vás ochrannými pomůckami a vytvořit bezpečné prostředí pro vaši práci, což zahrnuje spoustu dalších záležitostí. Anebo se vám stala dopravní nehoda a pojišťovna se chce zprostit své odpovědnosti či vám vyplatila pojistné plnění ve směšné výši? Možné je cokoliv a ani dětem se nevyhýbají bohužel úrazy. Stal se vašemu dítěti úraz ve školském zařízení anebo jste byli na rodinném nákupu a přímo v nákupním středisku jste uklouzli po mokré podlaze a pomohli vám už jen zdravotníci a převezli na ošetření na pohotovost či do nemocnice, kde vás ihned operovali? A vy nevíte, zda máte nárok na odškodnění?

nemocnice budova

Úrazy jsou bohužel na denním pořádku, a i když jsme opatrní a své děti neustále upozorňujeme na možná nebezpeční, ne každý dovede být stále ve střehu. Někdy to ani nejde. Ale neobávejte se, když už nepříjemná nehoda nastane a vaše nároky na plnění pojišťovna či zaměstnavatel nechtějí v plné výši naplnit. Oslovte zdarma bezplatnou poradnu on-line, kde vás vyslechnou a projdou s vámi všechny potřebné informace. Upřesníte spolu oblast dotazu. Možná se dozvíte spoustu novinek. Třeba že máte nárok nejen na odškodnění, ale i na bolestné, na další účelně vynaložené náklady při léčení, na trvalé následky. Dozvíte se, zda máte nárok na odškodnění například při úrazu ve škole a kde a jak o něj žádat. On-line poradna pomáhá poškozeným občanům a je tu právě pro vás a třeba i váš dotaz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup