Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Proč si nepůjčit?


Máte nějaké podobné luxusní venkovské sídlo? Anebo sice máte nemovitost také, ale daleko skromnější a v daleko horším stavu, a zoufale se vám nedostává peněz na to, abyste provedli alespoň nejnezbytnější rekonstrukci před zimou a do jara vám to nespadlo celé na hlavu?

dolarová jablka

Ať jste tím či oním, nemusíte si vůbec zoufat. Pokud máte nějakou tu svoji nemovitost, nebo v nejhorším případě někoho s nemovitostí, kdo by ji pro vás byl ochoten „vsadit do hry“, můžete si přece kdykoliv zažádat o .

Nebo o nebankovní hypotéku, jak chcete. Prostě o úvěr, který dostanete výměnou za garanci v podobě nemovitosti, a díky této jistotě právě za těch nejlepších možných podmínek, bez kompromisů, bez výmluv, bez zbytečného papírování a zdlouhavého vyřizování.
domek z puzzle

Zde uspějete i tehdy, kdy vás odmítne kdejaká banka, což se stává v našich podmínkách vcelku často, zejména kvůli zápisům v registru dlužníků nebo příliš nízkým příjmům. Můžete tu získat až sedmdesát procent z odhadní ceny vaší nemovitosti. Což by se sice někomu mohlo zdát málo, ale ve skutečnosti je to naprosto obvyklé číslo a víc byste nikdy nikde jinde nedostali, ani v bance.

A když člověk tento úvěr získá, má na jeho splacení podle dohody jeden rok až třicet let, což je dost velká flexibilita na to, aby si každý vybral to, co mu vyhovuje nejlépe. A poskytnuté peníze lze využít prakticky na cokoliv, aniž by někdo někdy pátral po jejich osudu.

Člověk si tak dopřeje to, co potřeboval, a pak klidně i jen po velice nízkých splátkách s nízkou úrokovou sazbou půjčené peníze postupně vrací. Aniž by musel cokoliv platit předem, naopak s možností kdykoliv vše bez sankce a pokuty splatit předčasně.
mince za domkem

A proto by u tohoto typu půjčky uspěli oba dva v úvodu zmínění spoluobčané. I ten s učiněným palácem a latifundiemi, i ten s chatrčí pomalu na spadnutí. Protože tu typ nemovitosti nehraje vůbec žádnou roli a k tomuto účelu tak lze použít byt nebo dům stejně jako pozemek, komerční budovu nebo nějaký jiný objekt nejlépe se čtyřmi stojícími stěnami.

A kdo by se trápil s financemi, když existuje takto elegantní řešení, že?