Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Přezujeme vaše auta


Najít skutečně dobrého mechanika není snadný úkol. Dnes je mechanik na každém rohu, ale o kvalitě jeho služeb by se dalo celkem polemizovat. Spousta lidí má za svůj život bohužel nepříliš hezké zkušenosti jak s mechaniky, tak s renomovanými autoservisy, kde leckdy nechali nemalé peníze. Člověk potřebuje mít auto v pořádku, aby se dostal kam potřebuje, a aby nemusel řešit technické potíže hned po vyjetí ze servisu. Nejčastější servis je v podobě výměny pneumatik. Pneuservis Praha 9 vám nabízí výměnu pneumatik včetně nutné geometrie již za cenu od 600 Kč.

přezouvání pneumatik

Co vám nabídneme?

Přezutí všech kol
Geometrie je samozřejmostí
Mytí pneumatik
Huštění pneumatik
Ekologickou likvidaci starých pneumatik
Dezinfekci celého vozu
Platbu kartou

Objednat se můžete na našem webu, případně telefonicky. Objednání přes web má tu výhodu, že je k dispozici nonstop. Vyplníte poptávkový formulář, kde uvedete své osobní údaje, typ vašeho vozu a požadované datum a čas přistavění vašeho vozu do našeho pneuservisu. Potom už jen přijedete a vyzvednete si hotový vůz.

sklad pneumatik

Máme plno, a potřebujete náhradní vozidlo? Naše autopůjčovna je vám k dispozici. Nabídnout vám můžeme Škodu Rapid, Fabia, Octavia v různých provedeních motoru, roku výroby a karoserie. K dispozici máme i minibusy pro přepravu vícero lidí. Naše vozidlo vám po Praze přistavíme zdarma.

U přezouvání pneumatik si můžete být jisti, že před přezutím pneumatiky kontrolujeme. Nemůže se u nás stát, že bychom vám vrátili vaše auto se špatnou pneumatikou. Nevhodná pneumatika může ohrozit vaše zdraví, život a samozřejmě může poškodit vaše auto. Zakládáme si na kvalitní a poctivé práci, vážíme si svých zákazníků, a proto se u nás můžete spolehnout na 100% preciznost. Jsme nejlevnější pneuservis v Praze, a naše nízké ceny nijak nesnižují kvalitu naší páce. Přijeďte se přesvědčit se svým vozem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup