Order Tracking
[woocommerce_order_tracking]
Menu

Hit posledních let: cestování karavanem


Rádi cestujete a nesnášíte, když musíte svěřit řízení někomu jinému? Nedělají vám dobře letadla a vlaků se přímo děsíte? Autobusy jsou nepohodlné a velmi nepříjemné v tom, že o ničem nerozhodujete. Přesto nemilujete nic víc než právě cestování?

karavan

–          Máte rodinu? Oceníte komfort i prostor
Pokud máte děti, určitě víte, jak je cestování, které nemůžete ovlivnit, náročné. Zvlášť pokud jedete autobusem, kterému nemůžete poručit, aby zastavil, kdykoli dítě něco potřebuje, nebo když nemůžete zastavit u hotelu a přespat tam. Zvlášť děti ocení pohyb, která po karavanu mohou mít, a samozřejmě všechno k dispozici. Mohou ležet v postelích nebo sedět u stolu, není nic snazšího než si pořídit karavan.

kemp

Bez cestovní kanceláře

Není nic otravnějšího než cestovní kanceláře, které si k už tak drahému zájezdu nechají ještě zaplatit obrovský obnos za zařízení všeho, co potřebujete, zvlášť pokud cestujete do zahraničí. Pokud opravu často cestujete, oceníte v prvé řadě to, že cestujete i s hotelem, který dobře znáte. Ve vašem karavanu se vám nemůže nic znát. Navíc můžete zastavit téměř kdekoliv a užívat si netradiční místa k „ubytování“.

–          Do dlouhodobého hlediska jednoznačně ušetříte
Pokud cestujete často a chcete vyjet na dlouhé týdny, přičemž by se ubytování v hotelu nebo v penzionu či bungalovu prodražilo, je samozřejmé, že karavan, nebo také domek na kolečkách, nekonečně oceníte.
VEZMĚTE S SEBOU MAZLÍČKA, ALE TAKÉ SVÉ DĚTI
Většina malých dětí nedokáže vydržet v autě ani v autobuse. Proto je karavan ideální, pokud máte malé děti a velkou rodinu. Z dlouhodobého hlediska ušetříte tisíce korun za ubytování!

karavana

Netřeba vybalovat!

Zavazadla, se kterými cestujete, nemusíte nikde vybalovat. Navíc můžete zastavit téměř kdekoliv a v karavanu vlastně bydlet. Můžete si zaplatit velmi levnou možnost zaparkovat v autokempech u moře, můžete jet prakticky po celé Evropě.
Vyrazte s karavanem na cesty a buďte zcela samostatní – můžete jet svobodně po vlastní ose, nikým neomezeni.